Operačné pamäte Kingston FURY vynikajú výkonom aj farebnými efektmi

Autor Juraj Redeky september 2022 -

Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition dokáže nielen vylepšiť výkon PC, ale dodá mu aj nový atraktívny vzhľad podľa výberu z knižnice prednastavených svetelných vzorov a efektov.

Kingston FURY, herná divízia spoločnosti Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, uviedla na trh nového člena svojej rodiny produktov – operačnú pamäť Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition. Tieto pamäťové moduly sú v rámci radu Kingston FURY unikátne svojim bielym chladičom so žiarivým RGB podsvietením.

S Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition dokážete nielen vylepšiť výkon svojho PC, ale dodať mu aj nový atraktívny vzhľad vďaka knižnici prednastavených svetelných vzorov a efektov, ktoré si môžete sami upravovať v programe Kingston FURY CTRL1 tak, aby bol váš systém naozaj jedinečný.

Patentovaná technológia Kingston Infrared Sync Technology následne zabezpečí, že vaše špeciálne RGB svetelné efekty zostanú spoľahlivo synchronizované.

Pamäte Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition vám pomôžu dostať z vášho systému maximum pri hraní, editácii videa alebo práci, či zábave. Majú certifikáciu pre technológiu Intel XMP, ktorá ponúka perfektne vyladené optimálne prednastavenie časovania, rýchlostí a napätia pre ľahké pretaktovanie jednoduchým výberom jedného z integrovaných profilov.

Okrem toho sú pripravené aj pre procesory AMD Ryzen, čo umožňuje ich bezproblémovú inštaláciu a upgrade ľubovoľného systému na platforme Intel aj AMD.

„Sme radi, že pri príležitosti 35. výročia založenia spoločnosť Kingston môžeme ponúknuť túto špeciálnu edíciu obľúbeného radu Kingston FURY Beast všetkým, ktorí chcú vylepšiť výkon a štýlový vzhľad svojho systému,“ povedala Iwona Zalewska, obchodná manažérka pre DRAM v spoločnosti Kingston v regióne EMEA. Vďaka rýchlostiam 3200 a 3600 MT/s2 a uchvacujúcim RGB efektom osvetľujúcim unikátny biely chladič Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition sa im to nepochybne podarí.

Pamäte Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition sú k dispozícii ako samostatné moduly s kapacitou 8 a 16 GB alebo v sadách s celkovou kapacitou 16 a 32 GB. Sú 100% otestované na rýchlosť, majú obmedzenú doživotnú záruku a ponúkajú aj legendárnu spoľahlivosť značky Kingston.

Pamäte Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition

Označenie

Kapacita

KF432C16BWA/8

8GB 3200MT/s Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition – samostatný modul

KF432C16BWAK2/16

16GB 3200MT/s Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition – set 2 modulov

KF432C16BWA/16

16GB 3200MT/s Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition – samostatný modul

KF432C16BWAK2/32

32GB 3200MT/s Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition – set 2 modulov

KF436C17BWA/8

8GB 3600MT/s Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition – samostatný modul

KF436C17BWAK2/16

16GB 3600MT/s Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition – set 2 modulov

KF436C18BWA/16

16GB 3600MT/s Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition – samostatný modul

KF436C18BWAK2/32

32GB 3600MT/s Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition – set 2 modulov

O spoločnosti Kingston Technology Europe

Kingston Technology Europe Co LLP a Kingston Technology Company, Inc., sú súčasťou rovnakej korporátnej skupiny Kingston. Skupina je najväčším nezávislým svetovým výrobcom pamäťových produktov. Pomáha nájsť riešenia používané v bežnom živote na prácu i zábavu od notebookov a stolných počítačov cez veľké dáta, až po zariadenia využívajúce IoT v chytrých, či nositeľných zariadeniach, v prototypovaní a výrobe na mieru.

Najväčší svetoví výrobcovia počítačovej techniky a poskytovatelia cloudových služieb sa vo svojom vývoji spoliehajú na Kingston. Značke nejde len o výrobu produktov, ale pomáha naplniť očakávania zákazníkov a vytvára riešenia, ktoré dokážu zmeniť veci k lepšiemu.

Juraj Redeky, TaktiQ Communications s.r.o.

 

Poznámky v texte:

1 Podsvietenie je možné nastaviť pomocou programu Kingston FURY CTRL alebo softvéru pre ovládanie RGB efektov u základnej dosky. Podpora nastavenia RGB efektov pomocou softvéru tretích strán sa môže líšiť.

2 Ďalšie informácie o megatransferoch za sekundu – MT/s označuje megatransfery (milióny prenosov) za sekundu a predstavuje efektívnu rýchlosť prenosu dát pamätí DDR (Double Data Rate) SDRAM vo výpočtovej technike. Pamäťový modul DDR SDRAM dosahuje vyšší výkon tým, že k prenosu dát dochádza pri každej zmene hodinového signálu (clock cycle), teda pri jeho nástupnej aj zostupnej hrane.

Príklad: DDR4-3200 (PC4-3200):

  • Clock Rate (frekvencia): 1600 MHz
  • Rýchlosť prenosu dát: 3200 MT/s
  • Šírka pásma: 25.600 MB/s (25,6 GB/s)

FURY Beast DDR4 RGB Special Edition 001

Partneri

SOPK

lexikon logo cervene hlavicka KK blue1

Fijet logo