Logistika

Areál pri Bernolákove má štyri dokončené a obsadené haly, perspektívne ich bude jedenásť s celkovou plochou vyše 400 tisíc m2.

O e-shope hovorí veľa aj spôsob, akým balí produkty. Nemalo by sa stávať, že obal je problém otvoriť alebo výrobok príde v zbytočne veľkej škatuli.

Súčasná komerčne využiteľná elektromobilita v nákladnej doprave umožňuje nasadenie nákladných elektromobilov v mestskej distribúcii.

V poslednej dobe sa stále viac podnikov v oblasti intralogistiky rozhoduje pre prechod na vysokozdvižné vozíky s lítium-iónovou batériou.

Logistická spoločnosť dlhodobo zvyšuje podiel alternatívnych pohonov vo flotile ťažkých nákladných vozidiel a vyvíja nízkoemisné riešenia pre poslednú míľu.

Investícia za desiatky miliónov prinesie veľa nových pracovných miest.

Metóda ABC je základným princípom na rozmiestnenie rôznych druhov tovaru v regáloch a v celom sklade. Berie do úvahy rýchlosť obratu daného tovaru.

Komplex je navrhnutý na využívanie ako predajný showroom, na technologický vývoj a výskum alebo robotizovanú logistiku.

Ľudia si stále častejšie objednávajú dovoz nábytku, odborníci očakávajú výrazný nárast tohto segmentu. Riešením je doručovanie dvoma kuriérmi, aké ponúka firma DODO.

Optimálna obalová technika a baliace stroje zvýšia efektivitu a produktivitu baliaceho procesu. Na trhu sú stroje, ktoré umožňujú výrobu obalov na mieru a znižujú spotrebu obalového materiálu.

Strana 1 z 9

Partneri