Štýl

Podľa prieskumu CBRE väčšina európskych spotrebiteľov preferuje pre svoje nákupy fyzické prevádzky.

Zariadenia ako chladnička či kávovar dnes možno kontrolovať a riadiť aj na diaľku cez smartfón.

Herecká hviezda rakúskeho pôvodu propaguje produkty Parkside, privátnej značky reťazcov Lidl a Kaufland.

V dynamickom svete investovania je rozumné sledovať spoločnosti s potenciálom rastu. Jednou z takýchto spoločností je nepochybne známy americký výrobca hračiek.

Zákazník v centre pozornosti, prítomnosť technológií a zníženie vplyvov na životné prostredie – aj to je nová tvár segmentu, ktorý prechádza znovuzrodením po období lockdownov.

Nebude to vďaka prísadám v nápoji, bar bude na palube lietadla letiaceho po bezváhovej parabole. Ide o reklamnú akciu, let absolvujú záujemcovia vybraní z radov fanúšikov značky.

Sendvič v okrúhlej žemli s kuracím mäsom vychádza z tradícií výroby tohto jedla v Argentíne.

Spoločnosť špecializujúca sa na herné technológie pomáha vývojárom a vydavateľom maximalizovať komerčné možnosti ich produktov a know-how.

O možnosť plaviť sa cez najťažší perejovitý úsek rieky Colorado, izolovaný od civilizácie, sa losuje. Záujemcovia zároveň musia rangerov presvedčiť, že na to majú. Úspešnú slovenskú výpravu priblížil vo filme známy dokumentarista.

V stánku Digital restaurant na veľtrhu Danubius Gastro v Bratislave mali návštevníci príležitosť vyskúšať si objednávanie pomocou aplikácie Qerko. Aké boli ich najčastejšie otázky?

Strana 1 z 18

Partneri

SOPK

lexikon logo cervene hlavicka KK blue1

Fijet logo