IT

Program využíva na rozpoznanie priestorov technológiu AI a počítačového videnia podobnú tým, ktoré sa používajú v autonómnych vozidlách.

Prítomnosť stále zapnutej kamery odrádza ľudí od agresívneho správania a pozitívne ovplyvňuje aj vystupovanie jej nositeľa na verejnosti.

Väčšina mladých vo veku 18 – 26 rokov považuje podľa prieskumu to, čo sa naučili o IT na základnej a strednej škole, za nedostačujúce v bežnom živote. Trh práce má vyššie nároky.

Pred sebou máme obrovskú výzvu dobehnúť zvyšok sveta. Nemôžeme to však nechať iba na šikovných jednotlivcov a startupy. Európa musí do V&V koordinovane investovať.

Stiahnutie aplikácie môže podľa odborníkov predstavovať riziko a jej fungovanie nasvedčuje na spyware.

Zníženie odmeny za ťažbu kryptomeny na polovicu v minulosti viackrát spôsobilo prepisovanie maxím hodnoty.

Viac technológií, viac inovatívnych prístupov a predovšetkým viac umelej inteligencie – tak by sa dali zhrnúť súčasné trendy v oblasti ľudského kapitálu.

Odolá pádom, vode, snehu, blatu aj prachu a nevadí mu drsné zaobchádzanie. Spĺňa normy IP68 a vydrží v pohotovostnom režime až tri týždne bez nabíjania.

Účastníci panelovej diskusie na nedávnej konferencii SlovLog sa pozreli na problematiku umelej inteligencie zo špecifického uhla pohľadu.

Počas galavečera v Bratislave zverejnili laureátov 27. ročníka Krištáľového krídla pre významné osobnosti Slovenska za rok 2023. Organizátori ocenili osobnosti v desiatich kategóriách a odovzdali Mimoriadnu cenu.

Strana 1 z 49

Partneri

SOPK

lexikon logo cervene hlavicka KK blue1

Fijet logo