Dr.Max zdvojnásobí svoje priestory v Prologis Parku Bratislava

Autor TS máj 2023 -

Developer v priebehu roka postaví novú budovu, ktorú pre zákazníka vybaví pásovou technológiou a klimatizáciou na zabezpečenie regulovanej teploty.

Dr.Max, líder na trhu lekární v Slovenskej republike, si prenajme od Prologisu ďalších 10 000 metrov štvorcových spoločne s kanceláriami na ploche 750 metrov štvorcových. Doteraz si v Prologis Parku Bratislava prenajímal 9 000 štvorcových metrov, takže ide o viac ako dvojnásobné rozšírenie priestorov.

Nové skladové a kancelárske priestory budú na mieru prispôsobené primárne pre B2B potreby spoločnosti a ich dokončenie sa očakáva v 2. štvrťroku 2024.

„Výrazná expanzia v tomto parku nám umožní ešte lepšie využívať jeho možnosti – vrátane vynikajúcej lokality, skvelých pracovných podmienok a priestorov prispôsobených na mieru potrebám Dr.Max.“ povedal Jaroslav Kypr, člen predstavenstva Dr.Max Holding.

Nová budova bude vybavená pásovou technológiou a bude mať regulovanú teplotu, vďaka čomu zabezpečí optimálne podmienky pre skladovanie tovaru a zároveň bude udržateľnejšia.

Zamestnanci budú mať k dispozícii pestré vybavenie parku, o ktoré sa Prologis stará v rámci svojej iniciatívy PARKlife. Prologis Park Bratislava disponuje prístreškami pre bicykle, nabíjacími stanicami pre elektromobily, zónami na grilovanie a ďalšími užitočnými riešeniami. V areáli je aj futbalové ihrisko.

„Park má ideálnu polohu na obsluhu koncových zákazníkov na Slovensku i v zahraničí a zároveň je príjemným a priateľským pracoviskom. Snažíme sa ho rozvíjať s ohľadom na zdravie a pohodu zamestnancov, čo sú hodnoty, na ktorých stojí aj značka Dr.Max,“  uviedol Jakub Randa, manažér lízingu a zákazníckej skúsenosti Prologis na Slovensku.

Dr.Max sídli v Prologis Park Bratislava od augusta 2021. Park je aktuálne plne obsadený, a preto Prologis plánuje ďalšiu špekulatívnu výstavbu na ploche 12 000 metrov štvorcových.

TS

 

Mohlo by vás zaujímať:

VGP Park Bratislava privítal nových nájomcov – spoločnosti Coca-Cola a Hossa Family

BILLA otvorila logistické centrum v Seredi s množstvom ekologických technológií

Partneri

SOPK

lexikon logo cervene hlavicka KK blue1

Fijet logo