Luxus, ktorý slúži: Funkčnosť a štýl sa nevylučujú

Autor IWI október 2019 -

Ženy, ktoré milujú módu, majú rady rozmanitosť aj v doplnkoch. Switchbag listová kabelka alebo luxusný organizér bez limitov – je všestranný ako jeho majiteľka.

Ženy, ktoré dbajú o štýl, nepoužívajú už jednu a tú istú kabelku každý deň, ale nechcú ani strácať čas a energiu neustálym presúvaním jej obsahu.

Existuje listová kabelka použiteľná aj ako organizér, ponúkajúca moderný luxus, ktorý je rovnako inteligentný ako ony. Priniesla ju značka Utmon es pour Paris.

Luxusný poriadkumilovník

Switchbag – listová kabelka alebo luxusný organizér bez limitov – je všestranný ako jeho majiteľka. Bol navrhnutý pre ženy, ktoré sú neustále v pohybe, plnia množstvo úloh naraz, pričom sa presúvajú  z miesta na miesto, ale nechcú strácať čas premiestňovaním obsahu svojich tašiek.

Ako organizér vám pomôže skrotiť obsah väčšej dámskej kabelky tak, aby sa nepremiešal. Už nikdy nebudete mať problém čokoľvek v nej nájsť, každá vec – kľúče, mobil, rúž, či iné drobnosti – bude mať vždy svoje miesto.

Nemusíte prekladať všetky veci jednu po druhej, ale Switchbag len presuniete s celým obsahom do inej tašky. A hotovo, máte istotu, že ste zobrali so sebou všetko potrebné, stačí už len vyraziť!

Elegancia s esenciou Paríža

Inšpiráciou pre názov značky Utmon es pour Paris („Tout mon esprit pour Paris“) sa pre jej zakladateľku a majiteľku Erzsébet I. Wagner stalo toto romantické mesto lásky, kam prišla ako deväťnásťročné dievča.

Paríž bol miestom, ktoré dokonale odrážalo to, o čom vždy snívala – krásu, eleganciu a rozmanitosť.

V meste na Seine potom niekoľko rokov zostala žiť a bola fascinovaná a očarená Parížankami. Tieto ženy veľa pracujú, často chodia von, užívajú si život plnými dúškami, a pritom vždy vyzerajú neuveriteľne elegantne.

Remeslo, originalita a udržateľnosť

Dizajn kabelky Switchbag je holdom Parížu a jeho jedinečnej atmosfére, poctou parížskym ženám a ich originálnemu štýlu.

Výroba prebieha výlučne v Nemecku, v tradičnej manufaktúre, ktorá patrí k najlepším v krajine. V kombinácii s presnosťou a trvanlivosťou nemeckého remeselného spracovania aj Erzsébet I. Wagner stále hľadá a vyberá každú kožu osobne.

Popri najvyššej kvalite kladie spoločnosť Utmon es pour Paris osobitný dôraz na udržateľnosť. V súlade s „Dohovorom o medzinárodnom obchode s ohrozenými druhmi voľne žijúcich živočíchov a rastlín“ (CITES) a v spolupráci s „Medzinárodnou federáciou plazov“ (IRV) je možné sledovať pôvod všetkých druhov kože a usní tak, aby sa zabezpečilo, že žiadne voľne žijúce zvieratá v prírode nie sú ohrozené.

Materiály, farebnosť a funkčnosť

Všetky kabelky, aj ďalší sortiment sú ručne vyrábané z vysokokvalitnej kravskej a jahňacej nappy alebo krokodílej kože, aby vyhovovali najvyšším štandardom a zároveň umožnili udržiavať ich pekný vzhľad aj napriek každodennému používaniu.

Okrem klasických farieb, ako sú čierna alebo hnedá, je k dispozícii množstvo ďalších farebných variantov. V budúcnosti si bude okrem rôznych druhov kože možné vyberať aj iné materiály.

Interiér Switchbagu je upravený na rovnako vysoký štandard a je dômyselne usporiadaný – malé slučky a vrecká zaisťujú, že všetko je okamžite poruke a zostáva na svojom mieste, nič sa nevykĺzne, preto už viac nemusíte hľadať v hĺbke iného vrecka.

Ocenenie za dizajn pre inovatívnu značku

„Sme radi, že tohtoročná porota udelila nášmu Switchbagu v kategórii luxusného tovaru ocenenie  „German Design Award Special 2019“. Nemecká cena za dizajn ako medzinárodné ocenenie odlišuje inovatívne výrobky a projekty, ich výrobcov a dizajnérov, ktorí sú priekopníkmi v nemeckom a medzinárodnom dizajne,“ hovorí Erzsébet I. Wagner.

bag design

Nemecká rada pre dizajn, ktorá cenu udeľuje, je jedným z popredných svetových kompetenčných centier pre dizajn. Vytvorená nemeckým parlamentom a sponzorovaná nemeckým priemyslom, podporuje spoločnosti vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa rozvoja značky a dizajnu už 65 rokov, a snaží sa propagovať nemecký dizajn ako národný ekonomický faktor. Zohráva kľúčovú úlohu pri formovaní nemeckej kultúry dizajnu a ponúka jedinečné fórum na prenos poznatkov v oblasti odborných znalostí v oblasti značky a dizajnu.

Filantropia a sociálna zodpovednosť

Sociálna angažovanosť je jednou zo základných hodnôt značky, preto existuje aj partnerstvo so spoločnosťou „PLAN International“. Každý predaný produkt podporuje prácu tejto renomovanej charitatívnej, nábožensky a ideologicky nezávislej humanitárnej organizácie. Už viac ako 80 rokov sa snaží pomôcť dievčatám a chlapcom viesť život bez chudoby, násilia a nespravidlivosti, aktívne sa podieľa na formovaní budúcnosti k lepšiemu vo viac ako 70 krajinách.

Prostredníctvom hnutia „Pretože som dievča“ sa táto organizácia snaží vytvárať príležitosti a zabezpečiť, aby dievčatá na celom svete dosiahli rovnaký potenciál na rovnakom základe, aby mali lepší prístup k zdravotníckym a vzdelávacím programom, a  posunuli sa smerom k lepším a udržateľným životným podmienkam.

Francúzska rafinovanosť s vôňou

Povrchová úprava má veľmi francúzsku zápletku – namiesto vône opálenej kože všetky výrobky voňajú multifunkčným parfumom zostaveným špeciálne pre spoločnosť Utmon es pour Paris.

Limitovanú edíciu Utvoir Nr. 1 vytvoril parížsky parfumér z prísad, ktoré sa spájajú do hlbokej ženskej  vône s extravagantnou poznámkou: „Určený pre silné a výnimočné ženy, ktoré vedia, čo je to sebaláska“.

Parfumovaná voda je nadčasovou zmesou aldehydov, bergamotu, konvalinky a letnej ruže; obohatený je o večerné základné tóny kože, santalového dreva a vanilky, ktoré vytvárajú nekonvenčnú harmóniu.

Stopa tejto nositeľnej vône je napustená do každého Switchbagu, ktorý predstavuje francúzsky vkus i vôňu. Na celom svete je k dispozícii limitovaná edícia 5 000 flakónov.

iwi 

downloadSortiment: ● Kabelka – kožená dámska taška : Switchbag/Clutchbag; ● Kožená peňaženka – dámska / pánska; ● Kožené púzdro na karty – dámske / pánske; ● Kľúčenka – kožený prívesok na kľúče.

 

Kto nosí Switchbag?

Viac inšpirácie nájdete aj na Instagrame - medzi krásne a štýlové majiteľky tejto multifunkčnej kabelky patria : Shermine Shahrivar (shermineshahrivar), Lilly Becker (lillybeckerofficial), Rebecca Kunikowski (rebecca.ku), Lyndon Smith (hellolyndon), Rahel Chiwitt (rahelchiwitt), Anna Borisovna (annaborisovna), Maria Nicalos (mar.nica)

Značka Utmon es pour Paris sa zúčastnila aj na Týždni módy pre sezónu Jar / Leto 2020, ktoré boli v Londýne (13. – 17. septembra 2019) a Paríži (23. septembra – 1. októbra 2019).

Obchody: Nemecko (Baden-Baden), Maďarsko (Budapešť), SAE (Dubai), Čína (Šanghaj), Irán (Teherán) a internetový obchod : www. utmon-paris.com

#utmonparis #heartutmon #utmonespourparis #switchbag #treschic #parisianstyle #parisiangirl #parisianchic

#style #ženy #zeny #krása krasa #elegancia #elegance #moda #kabelka #kozenakabelka #kabelky #koža #luxus #parfum #parfém #vôňa #parfumovanavoda #paríž #paris #dizajn #remeslo #filantropia #trendy2020 #trends020

 

Multimédiá

Partneri

SOPK

lexikon logo cervene hlavicka KK blue1

Fijet logo