Témy

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prostredníctvom podriadeného fondu získal J&T Arch Investments 20,6 percenta v spoločnosti. Igor Rattaj použije získaný nový kapitál na postcovidové oddlženie.

Spoločnosti Safeture and Riskline zverejnili globálnu správu o požiaroch v prírode s tipmi na zvýšenie bezpečnosti pri cestovaní.

Pri okrajoch hlavného mesta vzniknú desiatky tisíc štvorcových metrov plochy pre logistiku a priemysel.

Inovatívne zariadenie na výrobu obnoviteľnej energie je schopné fungovať kdekoľvek, kde je dostatok vetra a slnka, a dodávať elektrinu individuálnym spotrebiteľom.

Veľký česko-slovenský dodávateľ softvéru získal podiely v dvoch IT spoločnostiach zameraných na systémy pre recruitment.

Železničná spoločnosť Slovensko a Útvar hodnoty za peniaze vyhodnotili prínos zásadných zmien v grafikone prijatých v roku 2022.

Moto tag, najnovší prírastok do ekosystému výrobcu mobilných zariadení, využíva systém sledovania polohy v prostredí Google.

Prostredníctvom reťazcov koncernu REWE Group sa dostávajú slovenské výrobky k zákazníkom v Česku, Bulharsku či Litve.

Zážitky, ktoré sa udiali náhodne, sú často tie, ktoré si budete najviac pamätať, zlepšia vám náladu a zabudnete pri nich na stres.

Po dvoch rokoch rekordne vysokej inflácie sa viac ako predtým hovorí o rozumnom investovaní, ktoré môže straty z inflácie znížiť alebo ju v niektorých prípadoch aj poraziť.

Služby eGovernmentu nemajú potrebnú úroveň, existujú však aj kvalitné projekty. Správny smer ukazujú EduPage či Sociálna poisťovňa.

Komplexné riešenie od spoločnosti SAP pomáha nemeckému realizačnému tímu „prečítať“ súperov a optimalizovať prípravu.

Svoju ponuku potravín a drogérie zatiaľ sprístupnil obyvateľom Bratislavy, Zvolena, Banskej Bystrice, ako aj blízkeho okolia týchto miest. Postupne pribudnú ďalšie.

Napriek tomu, že firmy na Slovensku ešte nemajú povinnosť predkladať ESG reporty, niektoré z nich informácie o svojom environmentálnom a spoločenskom vplyve zverejňujú a komunikujú už dnes.

Do obchodnej prevádzky v obci Šalgočka sa mimo predajných hodín bude vstupovať s pomocou vernostnej karty. Personál nebude prítomný, zákazník zaplatí za nákup v automatickej pokladni.

Dlhá príprava nových projektov vedie k odsúvaniu výstavby, čaká sa na nový stavebný zákon.

Rezervácia zasadačiek, vzdialený prístup k používateľskému rozhraniu a prehľad o využívaní miestností zvyšujú efektivitu IT nástrojov na rušných pracoviskách.

Trh s realitami v Európe dosť stagnuje, ale Dubaj zažíva boom. Prečo je to tak? O skúsenosti a tipy sa podelili slovenskí realitní odborníci, ktorí pôsobia v Spojených arabských emirátoch.

Najúspešnejšou agentúrou sa stala 1st Class Agency, ocenenie klient roka získala Kofola a PR osobnosťou roka sa stala Andrea Danihelová.

Úrad na ochranu osobných údajov SR rozdáva len pártisícové pokuty, lebo má malé kapacity. V západnej Európe neváhajú postihovať aj veľkých hráčov miliónovými sankciami.

Partneri

SOPK

lexikon logo cervene hlavicka KK blue1

Fijet logo